HAKKIMIZDA

Verbatoria Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Verbatoria, bir insanın matematik, müzik, yaratıcılık, diller, spor, benlik saygısı ve empati ile ilgili doğuştan gelen yeteneklerini değerlendiren neurofeedback teknolojisini kullanarak beyin dalgaları ile değerlendirme yapmaktadır. Giyilebilir Beyin-Bilgisayar Arayüzü (pBCI) kullanarak basit etkileşimli değerlendirme sırasında beyin aktivitesini ölçmeye dayanır..

Şirket 2014 yılından beri faaliyet göstermektedir ve Türkiye'nin ilk kuruluşu İzmir'dedir. Değerlendirmeler yetenekli ve sertifikalı nörometristlerimiz tarafından yapılacaktır. Howard Gardner tarafından çoklu zeka teorisinde tanımlanan yedi yetenek ucunda (TQ) çocuklar, gençler ve yetişkinler için benzersiz nöro-geribildirim testleri gerçekleştirirler.

Test, geleneksel yöntemlerde olduğu gibi normlarla karşılaştırmaya değil, değerlendirmeye bireysel bir yaklaşımı garanti eden yaş grubuna göre gerçekleştirilir. Daha Fazla Bilgi Edinin

About

Hemen randevu alın

Gerçek arayışınızı bulmak için asla çok geç değil. Potansiyellerinizi keşfedin.

Bizi Benzersiz Yapan Nedir?

Piyasada bulunan mevcut yetenek testlerinin aksine, testlerimiz okuma ve yazmaya odaklanmaz, beyin tepkilerine güveniriz. Ek olarak, ölçüm sadece soruları doğru cevaplamaya ve yüksek bir sayısal puan elde etmeye dayalı değildir.

Patentli bir otomatik algoritma kullanarak beynin düşünme sürecini ölçüyoruz. Ölçümümüz, bir bireyin farklı alanlardaki doğal yeteneğine odaklanır ve bireyler üzerindeki güçlü ve zayıf yönleri vurgulayarak öğretme, bireysel gelişim platformları konusunda daha fazla gelişme ve rehberlik sağlayacaktır.

Bizi Benzersiz Yapan Nedir?

Nörometri ile çocuk eğitiminin kendisi için en etkili olacak ve tüm yeteneklerini tam anlamıyla ortaya çıkarmasına yardımcı olacak yönlerini olabildiğince kesin olarak belirlemek mümkündür.

Nörometri yöntemi, kompakt bir sensör - nöro arayüz (BCI) içerir. Sensörün mikro işlemcisi (Çip) Silikon Vadisi'ndeki NeuroSky.com Şirket tarafından geliştirilmiştir. Şirket, taşınabilir sensörler oluşturma teknolojisi için patent sahibidir ve çeşitli cihaz form faktörlerinde kullanılmaktadır. Nöro taramada kullanılan sensör ise Macroellect tarafından üretilmiştir.

Misyonumuz, Vizyonumuz

Verbatoria

Misyonumuz, ebeveynlerin, eğitim kurumlarının ve insan kaynakları yöneticilerinin görevlerinin veya çalışanlarının potansiyelini tam olarak anlamalarına yardımcı olmaktır. Özel yetenek teşhisi yöntemimiz aracılığıyla, çocukların veya çalışanların doğdukları şeyi yaptıklarını görmek istiyoruz.


Verbatoria, bir kişinin fiziksel beyninin eğitimini ve kariyer yolunu nasıl etkilediğini anlamayı ilerletmeye adamıştır.

About

Görüşler

Öğrencilerimizin söylediklerini duyun

Çocukken ve ders çalışırken normaldir, ancak onlar üzerinde çalışmak ve gelecekte ne yapmak istediğini bilmek önemlidir. Artan kariyer seçenekleriyle, çocuk için daha da zor hale geliyor. Verbatoria Türkiye, çocukların tutkularını, yeteneklerini ve becerilerini bilmelerine ve onları mevcut kariyer seçeneklerine uygun hale getirmelerine yardımcı olur. Test, kafa karışıklıklarını gidermelerine ve gerçek hedeflerine odaklanmalarına yardımcı olur.

Mutlu Ertaş Atlet

Kendim de bir atlet olarak, oğlumun her zaman kendi seçtiği bir sporda başarılı olmasını istedim. Verbatoria testini yaptıktan sonra Fiziksel aktiviteler ve spora kıyasla matematikte ve sayılarda çok daha iyi olduğunu fark ettim.

Seda Han Ev hanımı

Değerlendirme oğlum hakkında daha fazla bilgi sahibi olmam ve akademik geleceği açısından ona nasıl yardım edebileceğimi ve onu hangi aktivitelere ve hobilere yönlendirebileceğimi anlamam açısından son derece yararlı oldu, bu onun büyüme çağında ailemiz ve onun için son derece yararlı oldu.

Hakan Sarp Satış danışmanı

Değerlendirme benim için gerçek bir sürprizdi. Satış işimde çalışmak benim için her zaman zordu. Mükemmel olmak için doğduğum iş alanını bulmama yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Çok kullanışlı.