Yorumlar

Bir referans sayesinde tanıştığım Verbatoria’da, kariyerimi yeniden şekillendirme konusunda yoğun düşünceler içindeyken teste katıldım. Hem şaşırdığım hem de beklediğim sonuçları oldu. Kendimi hem tanıyor hem de tanımıyormuşum. Aldığım sonuçlar karşısında uzun zamandır ertelediğim bazı aktiviteleri yapma konusunda daha cesur ve kararlı oldum. Şuan hayat kalitemin arttığını net bir şekilde hissediyorum. Beni bunalıma doğru yönelten kararsızlık ve endişelerimin de netleştiğini hissediyorum. Keşke çocukken tanışma ve katılabilme şansım olsaydı. Çevremdeki tüm ebeveynlere tavsiye ediyorum.

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Verbatoria ile tanıştım. Hayal gücümün sınırlarını ve yetkinliklerimin daha fazla neler olabileceğini test etmek istedim ve Verbatoria’nın testine katıldım. Test esnasında ve sonrasında gösterilen ilgi alaka gerçekten benim için çok önemliydi. Testin hemen sonuçlanması zaten harika bir olay. Test sonucu ise gerçekten ufkumu açan ve beni bir adım daha ileriye götürecek tanımlamalar ile karşıma geldi. Test öncesinde “körleşmiş noktalarım var ben bunlarla artık ilgilenemem” derken, daha çok üzerine gidip “geliştirilebilir ve bana yeniden hayal gücümün sınırlarını zorlayabilir” sonucunu elde ettim. Gerçekten test olmuş birisi olarak söylemeliyim ki, çocukken yapılması ve sonuçlara göre yetkinlik alanlarının geliştirilmesi gereken bir test. Çevremde bulunan bütün çocuklu ailelere sizleri tavsiye edeceğim.

Verbatoria’ya çocuklarım ve benim için sadece günümün kısa bir süresini ayırmamla beraber sağladığı bu kapsamlı test için teşekkür ederim. Çocuklarımın güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmeme olanak sağladı. Çocuklarımızın yeteneklerine göre öğrenmelerini ve bu yeteneklerini keşfetmelerine imkan tanımalıyız.

Verbatoria testine girdim ve yetenek raporlarının doğruluğu beni kesinlikle şaşırttı, 20 yıl önce Verbatoria ile tanışsaydım hayatım farklı olurdu! Çünkü 16 yaşındakiler Verbatoria ile tanışmadıkları sürece hayatları için neyin iyi olduğunu bilmiyor. Verbatoria, 45 dakikalığına bu teşhir penceresini açarak, profesyonelleri daha iyi insanlar yapıyor.

Bir start-up firmasının İK yöneticisiyim. İşe alırken verbatoria testlerine önem veriyoruz ve bu sadece çalışanlarımızı daha iyi tanımamıza yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda verimliliği de artırdı. Bu harika bir araçtır